تبلیغات
نشریه آپاتیه - خبر از شهرستان آباده


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :آپاتیه
تاریخ:دوشنبه 2 آبان 1390-07:37 ب.ظ

خبر از شهرستان آباده

نواخته شدن زنگ سرشماری در مدارس آباده

 

با حضور معاون فرمانداری،مدیریت آموزش وپرورش،دانش آموزان و جمعی از مسئولین زنگ سرشماری در مدرسه راهنمائی وصال آباده نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آباده؛ در این مراسم کرامت قاسمی معاون فرمانداری آباده         طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به بیان اهمیت وارزشمندی کار سرشماری پرداخت وگفت: اداره هر جامعه ای با برنامه ریزی مطلوب و اصولی امکان پذیر است و برای برنامه ریزی نیاز به آمار واطلاعات دقیق و مستند می باشد که هدف سرشماری نفوس ومسکن سال 90 جمع آوری اطلاعات از خانوارهای ایرانی و ارائه آن به مسئولین برنامه ریز کشور است. وی بااشاره به تاریخچه سرشماری در کشور به ضرورت و اهمیت مشارکت و همکاری مردم اشاره کرد و گفت: بیش از 150 نفر از مأمورین،کارشناسان ومتصدیان امر در اجرای این طرح عظیم ملی در سطح شهرستان همکاری دارند و از امروز رسماً و عملاً با مراجعه به خانوارها نسبت    به تکمیل فرمهای مربوطه اقدام می نمایند.

گفتنی است در این مراسم که همراه با قرائت مقاله توسط یکی از دانش آموزان همراه بود به 12 نفر   از دانش آموزان برگزیده در مسابقه سرشماری ویژه دانش آموزان هدایایی تقدیم شد ودر پایان زنگ سرشماری به صدا درآمد.

 


ساعت فلش

كد تقویم

قالب وبلاگ

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

آمار سایت

قالب وبلاگ