تبلیغات
نشریه آپاتیه - مصاحبه با آقای تصدیقی: شهردار محترم شهر آباده-قسمت اول


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :آپاتیه
تاریخ:شنبه 5 شهریور 1390-10:52 ق.ظ

مصاحبه با آقای تصدیقی: شهردار محترم شهر آباده-قسمت اول

با شهردار جدید آباده گفتگویی صورت گرفته که ذیلاً می آید :

آپاتیه : انتصاب جنابعالی به عنوان شهردار را از سوی اعضای نشریه آپاتیه تبریک گفته و ضمن آرزومندی موفقیت جنابعالی در راه رسیدن به اهداف عالی جهت پیشرفت فرهنگی، عمرانی و آبادانی شهر، از همکاریتان با نشریه آپاتیه کمال تشکر را داریم.

* باسلام و درود به پیشگاه آقا امام زمان(عج) و با درود فراوان به روح پرفتوح حضرت امام خمینی(ره) و همچنین با آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری (دامه برکاته) وبااحترام بیکران به ارواح پاک و مقدس شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و با آرزوی توفیق برای تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

یاد و خاطره عالم جلیل القدر حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدمهدی مهندسی استاد عارف و گرانقدر افتخار شهرستان و کشور و حوزه های علمیه را گرامی می داریم.

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت شما و خوانندگان و همشهریان گرامی، همچنین تقدیر و تشکر می کنم از حسن اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر نسبت به انتخاب اینجانب و خداوند متعال را شاکرم که با کسب اعتماد شورای محترم اسلامی شهر توانستم در خدمت شهروندان عزیز باشم.

آپاتیه : لطفاً در مورد سوابق اجرایی خودتان توضیح بفرمائید.

* اینجانب حیدر تصدیقی در سال 1365 در شهرستان ابرکوه به استخدام آموزش و پرورش درآمدم و در سال 1372 به شهرستان آباده منتقل و به عنوان مدیر هنرستان مشغول بکار شدم و در مدت مدیریت هنرستان رشته های تحصیلی کامپیوتر، الکترونیک، تأسیسات گازرسانی و تعمیر اتومبیل را به جمع رشته های هنرستان اضافه کردم. با شروع نظام آموزشی جدید و اهمیت رشته های فنی و حرفه ای موضوع تأسیس آموزشکده فنی و حرفه ای را با همکاری مسئولین محترم پیگیری کرده و مجوز آن در سال 1376 با سه رشته تحصیلی صادر شد. که حاصل آن فعالیت آموزشکده در 6 رشته تحصیلی با حدود 800 نفر دانشجو با فضاهای مناسب ( خوابگاهی، آموزشی، اداری و کارگاههای متعدد ) می باشد.

در این مدت در دانشگاههای آزاد اسلامی آباده، ابرکوه و علمی کاربردی آباده تدریس داشته و هم اکنون به عنوان شهردار در خدمت شهروندان گرامی می باشم.

آپاتیه : اهداف و برنامه ریزی کلی شما جهت پیشرفت شهر چیست؟

* با در نظر گرفتن این موضوع که انجام تمام برنامه ها با شهرداری منوط به تصویب آن توسط شورای اسلامی شهر و تحقق کل بودجه مصوب شهرداری می باشد.

برنامه های ارائه شده اینجانب که در جلسات شورای اسلامی شهر هنگام انتخاب عنوان نمودم به شرح ذیل می باشد :

الف) عمران شهری : انتخاب مشاورین خبره جهت طراحی پروژه ها، احیای بافت فرسوده شهری، تکمیل ساختمان پایانه مسافربری، تکمیل پروژه میدان ورودی شهر ( میدان امام حسین(ع) )، احداث پارکینگ عمومی ( پشت عمارت کلاه فرنگی )، اصلاح خیابان 17 شهریور.

ب) حمل و نقل و خدمات شهری : توجه به زیرساخت های شهری مانند حمل و نقل، ایمنی و آتش نشانی، مبلمان شهری، اجرای مدیریت پسماند  و جمع آوری زباله ها، اصلاح چهارراه ها و تقاطع ها، توجه به ....

ادامه دارد


ساعت فلش

كد تقویم

قالب وبلاگ

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

آمار سایت

قالب وبلاگ