تبلیغات
نشریه آپاتیه - مصاحبه با آقای تصدیقی: شهردار محترم شهر آباده-قسمت سوم


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :آپاتیه
تاریخ:شنبه 5 شهریور 1390-11:00 ق.ظ

مصاحبه با آقای تصدیقی: شهردار محترم شهر آباده-قسمت سوم

باید از وجود مشاوران مجرب که در شهرهای بزرگ کار می کنند، استفاده شود.

آپاتیه : خیابان اصلی شهر جوابگوی بار سنگین ترافیک نمی باشد چه راهکاری در نظر دارید؟

* با مطالعه ظرفیت ترافیکی میادین و خیابانهای اطراف خیابان اصلی و رعایت محدودیت زمانی می توان بخشی از ترافیک را به اطراف شهر منتقل کرد.

آپاتیه : در مقام شهردار و با توجه به اینکه در جریان مشکلات و موانع بر سر راه رسیدن به اهدافتان هستید، عملکرد شهرداران گذشته را چگونه ارزیابی می فرمائید؟

* شهرداری ها، مؤسسات عمومی غیردولتی هستند که عملکرد آنان در سایه مشارکت مردم تبلور می یابد و این نهاد مردم محور در تمام فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و ... ایفای نقش می کند. بنابراین هر یک از شهرداران متناسب با میزان توانایی هایشان در زمینه موارد یاد شده خدماتی را به شهر داشته اند که این فعالیت و عملکرد باید مورد قضاوت شهروندان عزیز قرار گیرد، لذا این امر را به عهده مردم می گذارم.

آپاتیه : نظرتان در مورد شورای اسلامی شهر و همکاری بین شورا و شهرداری چیست؟

* مسئله شورا و مشورت در اسلام و در منطق عملی پیشوایان حق از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابراین تعامل بین شورای اسلامی شهر به عنوان یک نهاد مردمی و سیاستگذار می تواند زمینه ساز پیشرفت و توسعه چشمگیر و افزایش میزان رضایتمندی عموم شهروندان را در پی داشته باشد.

آپاتیه : به عنوان آخرین سئوال، نظرتان در مورد نشریه آپاتیه چیست؟ آیا مطالب آن را مطالعه می فرمائید؟ برای ارتقاء نشریه چه پیشنهاد و نظراتی دارید؟

* ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران نشریه آپاتیه باید عرض کنم نشریه آپاتیه می تواند مانند معلمان در جامعه بر طرز فکر و دیگر ابعاد زندگی ( اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و مذهبی ) تأثیر و کارکرد عمیقی داشته باشد.

بله، معمولاً مطالب آن را مطالعه می کنم. در مورد پیشرفت نشریه باید گفت با راه اندازی سامانه ای برای نشریه و استفاده از نظرات صاحب نظران و نظارت و انتقاد و انتقال تجربه به دیگران می توان فعالیت آن را زیاد کرد. همچنین در صورت امکان با افزایش اعتبار برای نشریه جهت استفاده از نیروی انسانی بیشتر و افزایش تیراژ شرایط پیشرفت نشریه را فراهم کرد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری در انجام امور محوله امیدوارم با حمایت های مسئولین محترم و مردم شریف و تشریک مساعی همکاران بتوانم آنچنان که شایسته و در خور مردم شریف است، انجام وظیفه نمایم.

 

ذکر این نکته الزامیست که خوانندگان محترم می توانند مشروح مصاحبه را در شماره47 نشریه آپاتیه مطالعه فرمایند


ساعت فلش

كد تقویم

قالب وبلاگ

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

آمار سایت

قالب وبلاگ